Який заряд потрібно передати батареї з двох лейденський банок ємностями 0,0005 і 0,001 мкФ,

з'єднаних паралельно, щоб зарядити її до напруги 10 кВ

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Ответ:

C=Q/U     Q=CU     

Емкость параллельно соединенных конденсаторов равна сумме емкостей

C=C1+C2=0.0005+0.001=0.0015 мкФ =1,5*10⁻⁹ф

Q=1.5*10⁻⁹*10⁴=1,5*10⁻⁵ Кл