Потужність механізму рівна 500Вт а час виконання роботи становить 1200с. Чому рівна виконана при

цьому робота​

Ответы на вопрос

Отвечает Тажетдинов Динислам.

Ответ:

А=Р/t

500/1200=250/600=125/300=25/60=5/12 Дж