Визначте напругу на кінцях ніхромового провідника завдовжки 160 м із площею поперечного перерізу 2

мм^2, якщо сила струму в провіднику становить 2 А.( ρ=1,1 Ом⋅мм^2/м) ТОЛЬКО ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Влад.

Ответ:

R=lp/s=160*1.1/2=88 Om

U=IR=2*88=176 В