Підлогу кімнати,довжина 725 см,а ширина 375 см,вирішили вкласти плитками,що мають квадратну

форму?Скільки потрібно таких плиток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шахов Влад.

Ответ: 435 штук потрібно плиток

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу підлоги S=a*b= 725 * 375= 271875 см2

Розкладемо на прості множники 375 і 725

375 = 3 *5* 5*5

725 = 5 *5* 29

Знайдемо добуток спільних множників

НОД (375; 725) = 5*5 = 25

звідси маємо, що найбільша довжина плитки 25 см

при цьому площа плитки , так як вона має форму квадрата дорівнює :

S= a^2=25^2=625 см2

Знайдемо потрібну кількість плиток

271875 : 625 = 435 штук