Камінь кинули зі швидкістю 54 км/год під кутом до горизонту 60 Гр. Через який час швидкість каменя

буде складати кут = 20 гр з горизонтом?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:

x=v*cos(60)

vy=v*sin(60)-g*t

vx/vy=tg(45)

v*cos(60)/(v*sin(60)-g*t)=tg(45)

v*cos(60)=(v*sin(60)-g*t)*tg(45)

v*cos(60)*ctg(45)=(v*sin(60)-g*t)

g*t=v*(sin(60)-cos(60)*ctg(45))

t=v*(sin(60)-cos(60)*ctg(45))/g = 30*(корень(3)/2-0,5*1)/9,8 сек ~  1,1 сек

Объяснение: