496. За допомогою нерухомого блока, ККД якого 75 %, підняли рівномірно вантаж масою 50 кг на

висоту 3 м. Яку роботу прицьому виконали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бебровская Алена.

Ответ:

2 кДж

Объяснение:

Дано:

ККД = 0,75 (75%),

m = 50 кг,

h = 3 м,

g = 10 Н/кг,

Аз - ?

ККД = Ak/Aз,        

Ak  = mgh – корисна робота,  

Aз – загальна робота (яку виконали, за допомогою простого механізма – робота пішла не тільки на підняття вантажу, а також на подолання сил тертя, тощо).

Aз =  Ak/ ККД.

Aз = (50 * 3 * 10)/0,75 = 2000 Дж = 2 кДж.