є ніхромовий дріт з поперечним перерізом 0,20мм2. Скільки метрів дроту потрібно для намотування

нагрівального елемента паяльника потужністю 100Вт розрахованого на напругу 120в

Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Самат.

Ответ:

ʟ=26,2 м.

Объяснение:

R=U²/P=120²/100=144 Ом.

R=ρʟ/S =>

ʟ=R*S/ρ=(144 Ом*0,2*10⁻⁶ м²)/1,1*10⁻⁶ Ом*м=26,(18)≈26,2 м.

Отвечает Патрина Настя.

Відповідь:

26 м

Пояснення:

S = 0,2 мм² = 2×10^-7 м²

ρ_ніхрому = 1,1×10^-6 Ом×м

P = 100 Вт

U = 120 В

______________________

L - ?

Опір провідника R = ρL/S

P = UI, за законом Ома I = U/R ⇒ P = U²/R, R = U²/P

U²/P = ρL/S

U²S = PρL

L = U²S/Pρ

L = (120² Вт²×2×10^-7 м²) / (100 Вт×1,1×10^-6 Ом×м) ≈ 26 (м)