Підйомний кран за 7 год піднімає 3000т будівельних матеріалів на висоту 10м. Чому дорівнює

потужність двигуна крана, якщо ККД дорівнює 60%?

Ответы на вопрос

Отвечает Багда Юля.

Відповідь:

20 кВт

Пояснення:

t = 7 год = 3600×7 с

m = 3000 т = 3×10^6 кг

h = 10 м

η = 60% = 0,6

__________________

P - ?

η = A_корисна/A_виконана

A_корисна = Fh, F = mg ⇒ A_корисна = mgh

P = A_виконана/t ⇒ A_виконана = Pt

η = mgh/Pt ⇒ mgh = ηPt

P = mgh/ηt

P = (3×10^6 кг×10 м/с²×10 м)/(0,6×3600×7 с) = 19841,3 Вт ≈ 20 кВт