Максимальне прискорення з яким може рухатись автомобіль горизонтальною дорогою дорівнює 2 м/с^2.

визначте коефіцієнт тертя між шинами та дорогою.

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Костя.

Ответ:

k=0,2

Объяснение:

ma=mgk

k=a/g=2/10=0,2