Укажіть висоту на якій тіло кинуте під кутом по горизонту зі швидкістю 20м/с матиме кінетичну

енергію рівну потенціальній ​

Ответы на вопрос

Отвечает Витчимов Макс.

Ответ:

10 м

Объяснение:

Екин=0,5m*V^2=200m

Eпот=Екин/2=100m

Eпот=mgh

h=Eпот/mg= 100m/10m=10 м