Даю 25 балів!!!! Тіло підкинули вгору зі швидкістю 12 м/с. На якій висоті тіло матиме кінетичну

енергію рівну потенціальній енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Андрей.

Ответ: 3,6м

Объяснение:

Дано:

Vo=12м/с

g=10Н/кг

Ек=Еп

--------------

h-?

Ек=mV²/2

V=√(Vo²-2gh)

Еп=mgh

Подставим значение V, приравняем эти два уравнения:

m(Vo²-2gh)/2=mgh

Cократим m и получим:

Vo²-2gh=2gh

Vo²=4gh

h=Vo²/4g=12²/(4*10)=3,6м