Вагонетка масою 20 кг рухається по горизонтальній колії зі швидкістю 0,5 м/с. Під час руху на неї

зверху насипали 10 т щебеню.На скільки при цьому змінилась швидкість вагонетки? Допоможіть будь ласка дуже срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакина Анна.

m=20 кг

V=0.5 м/с

mщ=10*10³ кг

V-V1-?

Задача на закон сохранения импульса

mV - импульс вагонетки до насыпи

V1(m+mщ) - импульс вагонетки после насыпи

mV=V1(m+mщ)

V1=mV/m+mщ

V1=20*0.5/20+10000=10/10020=0.0001 м/с

V-V1=0.5-0.0001=0.4999 м/с - на столько уменьшилась