Вагонетка масою 20 т рухається по горизонтальній колії зі швидкістю 0,5 м/с. Під час руху на неї

зверху насипали 10 т щебеню.На скільки при цьому змінилась швидкість вагонетки? Допоможіть будь ласка дуже срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.

Ответ: 1/3 м/c

Объяснение:

m1 = 20т = 2 * 10^4 кг

m2 = 10т = 10^4 кг

v1 = 0,5 м/c

v2-?

По закону сохранения импульса:

m1v1 = (m1+m2)*v2 => v2 = m1v1/(m1+m2) = 2*10^4 * 0,5/ 3* 10^4 = 1/3 м/c