На вогонетку, маса якої дорівнює 800 кг, і яка рухається горизонтально, насипали 200 кг щебеню,

внаслідок чого швидкість вагонетки зменшилась на 0,04 м/с. Визначте початкову швидкість руху вагонетки

Ответы на вопрос

Отвечает Рудомётова Екатерина.
P1=m1V1=800*0,2=160
p2=m2V2=1000*V2
p1=p2
160=1000*V2
V2=160/1000=0,16 м/с

Буду вдячний за "Кращу відповідь"