Тіло рухається поверхнею столу з початковою швидкістю 4 м/с і зупиняється через 2 с. Визначити

коефіцієнт тертя ковзання між тілом та поверхнею. Відповідь дати у вигляді числа з точністю до десятих. Прийняти прискорення вільного падіння рівним 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркелов Александр.

Ответ:

u=0,2

Объяснение:

Дано:

v0=4м/с

t=2c

g=10м/с2

Знайти:  μ

mv202=FS                 F=μmg

mv202=μmgS                 v20=2μgS

S=v20−v212a                 v1=0            S=v202a

a=v0−v1t=v0t              S=v202∗v0t=v0t2

v20=2μg∗v0t2                   μ=v0gt

μ=410∗2=0,2