Визначте ККД газової пічки, якщо для нагрівання 50 л води на 45˚С витрачено 1 кг природного газу ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

c=4200 Дж/(кг*С)

p(воды)=1000 кг/м^3

V=50л=0.05м^3

Δt=45

λ=50 МДж/кг=50*10^6 Дж/кг

m(газу)=1 кг

η=?

Q1=c*p*V*Δt=9,45*10^6 Дж

Q2=m*λ=50*10^6 Дж

η=\frac{Q1}{Q2}=0.189=18.9%

Ответ:18.9%