SOS пж SOS SOS SOOOOOS 3) Визначте внутрішню енергію гелію , що заповнює аеростат об'ємом 60

метрів кубічних при тиску 100кПа

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Алина.

Ответ:

U = 3\2*(m\M) * RT

p*V = (m\M)*RT

U = 3\2*p*V = 3\2*10^5 *60=9*10^6 (Дж) = 9(МДж)

Ответ: U = 9*10^6 Дж

Объяснение: