Визначте внутрішню енергію гелію, що заповнює аеростат об'ємом 50 м3 при тиску 50 кПа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Александра.

Дано:

V = 50 м³

P = 50 кПа = 5^5 Па

Решение

U = 3\2*(m\M) * RT

p*V = (m\M)*RT

U = 3\2*p*V = 3\2*5^5*50=9*5^5 (Дж) = 9(МДж)

Ответ: U = 9*5^5Дж