Три резистори опорами по 6 Ом з'єднані паралельно.До ділянки кола прикладена напруга 12 В.

Визначити силу струму на кожному резисторі.

Ответы на вопрос

Отвечает Bykiv Vitalia.

Відповідь:

2 А

Пояснення:

I1=u/R1=12/6=2 A на кожному резисторі

Отвечает Чернышова Альбина.

Ответ:

I1=u/R1=12/6=2 A на кожному резисторі

Объяснение: