За допомогою рухомого блока піднімають ящик з цеглою на висоту 12м протягом 30 секунд, діючи при

цьому із силою 320Н на вільний кінець мотузки.На скільки велика потужність, що розвивається при підйомі ящика?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

подвижный блок дает выигрыш в силе 2 раза, значит вес груза P=2*320=640 H (пренебрегая трением)

Мощность N=P*v= 640*12/30= 256 Вт