Молотком масою 600 г забивають цвях. Знайти зміну імпульсу молотка та силу удару, якщо за час від

0,005с до 0,03с швидкість молотка змінилася від 0 до 4м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Карелина Милена.

F*t=p2-p1

F*t=Δp

р=m*V

----------

F*(0,03 - 0,005)=0,6(4-0)

F=2,4 / 0,025=24/0,25=24*4=96 H  -  сила удара.

Δр=0,6(4-0)=2,4 кг*м/с  -  изменение импульса.