вода нагрівається електрокипятильником у посудині ємністю 2,2 л за 32 хв.Визначити силу струму що

протікає через спіраль кипятильника,якщо він ввімкнений у мережу з напругою 220 В,А його ККД дорівнює 70%.Початкова температура води 10 градусів Цельсію,кінцева температура 100 градусів Цельсію

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Георгий.

V=2,2 л=2,2*10⁻³ м³

τ=32 хв=1920 c

U=220 В

η=70%=0,7

t₀=10 °C

t=100 °C

c=4200 Дж/кг°C

ρ=1000 кг/м³

I (ай)-?

Корисна енергія: Q=cm(t-t₀)

Уся виконана робота: A=UIτ

η=Q/A   ⇒    η=cm(t-t₀)/UIτ

UIτ  = cm(t-t₀) / η   | : Uτ

I = cm(t-t₀) / ηUτ

I = cρV(t-t₀) / ηUτ

I = 4200*1000*2,2*10⁻³(100-10) / 0,7*220*1920

I = 4200*2,2*90/ 7*22*1920

I = 420*9/ 7*192

I = 60*9/ 192

I = 5*9/ 16

I = 45/ 16

I ≈ 2,8 А