за допомогою важеля підняли вантаж масою 100 кг на 1 м при цьому сила прикладена до іншого плеча

важеля, виконала роботу 1,5 Кдж. Визначити ККД​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Никита.

Ответ:

67%

Объяснение:

m=100 кг    h=1 м    Aз=1500 Дж    n=?

===

n=An/Аз

An=m*g*h

n=m*g*h/Аз=100*10*1/1500=0,67

====================