Яка маса бруска на столі, якщо підвішений вантаж масою 300 г опускається з прискоренням 0,5 м/с^2?

Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,4

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Аня.

Ответ:

Объяснение:

Fтер=m1*a=0,3*0,5=0,15 Н

Fтер=mg*0,4

m=0,15/10/0,4=0,04 кг