1) В сполучені посудини спочатку налили води, а потім в одне з колін долили мастила. Висота стовпа

мастила 25 см. На скільки відрізнятимуться рівні рідин? Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Даниил.

Ответ:

решение

н = 800*0,02/1000 = 0,016 м

н = 0,02-0,016 = 0,004 м = 4 мм

отв