Два резистора з'єднані паралельно. Сила струму в загальній частині кола 0,5 А. Опір першого

резистора дорівнює 1,2 кОм, а другого – 0,8 кОм. Визначити сили струму, які проходять по кожному з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Фенева Софья.

Ответ:

Rобщ=1.2*0.8/(1.2+0.8)= 0.48 кОм, тогда напряжение U=I*Rобщ= 0.5*480= 240 В, а токи

I1=240/1200= 0.2 A, I2= 240/800=0.3 A