Візок масою 500 г переміщують по горизонтальній поверхні за допомогою пружини жорсткістю 40 Н/м,

при цьому видовження пружини дорівнює 2,5 см. З яким прискоренням рухається візок, якщо коефіцієнт опору рухові дорівнює 0,1? ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пупова Катя.

Ответ:

m*a=k*x-u*m*g a=(k*x-u*m*g) /m=(40*0,025-0,1*0,5*10) /0, 5=1м/с2