Опір нагрівального елемента електричного чайника 24 Ом. Визначте потужність струму, що живить

чайник, при напрузі 220В та роботу струму за 15хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зикеева Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 B

R = 24 Ом

t = 900 c

q = ?

Решение: I = U/R; q = I×t

1)I = 220 B/24 Ом = 9,17 А

2)q = 9,17 A×900 c = 8253 Кл