Генератор УВЧ працює на частоті 50 мГц .Яка довжина хвилі електромагнітного випрямінювання


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Катя.

Объяснение:

Частота * Довжина = шв. світла

Довжина = шв. світла / частота

Довжина = 3 * 10^8 / 50 * 10^6 = 0.06 * 10^2 = 6м