Як знайти загальну силу струму,напругу та опір при послідовному з'єднанні?? помогите очень срочно

надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Ответ:

Послідовне з'єднання:

Сила струму:

I=I1=I2=...=In

Опір:

R=R1+R2+...Rn

Напруга:

U=U1+U2+...Un

Паралельне з'єднання:

Сила струму:

I=I1+I2+...In

Опір:

R=R1×R2/R1+R2

Напруга:

U=U1=U2=...Un