Площа трапеції 28 кв.см, а довжина основ дорівнюють 4см і 10см. Тоді висота трапеції дорівнює: А)

3 бали Б) 2см В) 6см Г) 7см Д) 4см Срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Ширинов Влад.

Ответ:

4 см

Объяснение:

Площа трапеції рівна добутку півсуми основ на висоту:

h*(4+10)/2=28

h*14/2=28

h=28/7

h=4 см