Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 20 с при силі струму 0,15


Ответы на вопрос

Отвечает Чернухин Дима.

Ответ:

Ответ: 3 Кулона

Объяснение: q- невідоме

I(сила струму)=0,15А

t(час)=20с

I=q/t; звідси,q=I*t=0,15*20=3Кл