Над газом була виконана робота 75 кДж, при цьому його внут­рішня енергія збільшилась на 25 кДж.

Одержав чи віддав тепло газ у цьому процесі? Яку саму кількість теплоти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Омар Сейлхан.

Ответ:

Отдаёт 50 кДж теплоты

Объяснение:

A=75 кДж     ΔU=25 кДж   Q=?

===

Q=ΔU-A=25-75= -50 кДж

======================