Над газом виконана робота 75 кДж, при цьому його внутрішня енергія збільшилась на 25 кДж. Визначити

кількість теплоти. Одержав чи віддав газ тепло при цьому процесі?

Ответы на вопрос

Отвечает Платон Настя.

Ответ:

-50 кДж

Объяснение:

A=75 кДж    ΔU=25 кДж    Q=?

===

Q=ΔU-A=25-75= -50 кДж

=======================