У в очереті було 300 тварин; 23% з них становили вівці. Скільки овець було в очереті?


Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Егор.

Ответ:

300*0.23=69 овець

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ricco Zara.

Ответ:

пропорция: 300/100%=х овец/23%

Пошаговое объяснение:

300×23= 6900

6900 ÷ 100=69