У череді було 200 тварин овець 43% скільки тварин становили вівці


Ответы на вопрос

Отвечает Шамрай Влад.

Ответ:

200-57%=

Вроді так.Но ето не точно

Отвечает Крылюк Костя.

Пошаговое объяснение:

Хай х — овці

200 - 100%

х - 43%

х = 200 × 43 ÷ 100 = 2 × 43 = 86

200 - 86 = 114

Відповідь: 116 вівіц