Якою є напруга на резисторі опором 10 Ом, через який проходить струм 0,5А? через дано пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Адушкина Катя.

Дано:

R= 10 Ом

I= 0,5A

U-?

Розв'язання:

I=\frac{U}{R}⇒ U=I*R

U= 0,5*10=5 В (Вольт)

Відповідь: 5 В