З якого матеріалу виготовлене тіло об'ємам 2430см3,якщо сила тяжіння,що діє на нього

216,27H?(g=10H/кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Алёна.
Сила тяжіння
P

{\displaystyle {\vec {P}}}, Що діє на матеріальну точку масою
m
m, обчислюється за формулою[6]:
P

=
m
g

{\displaystyle {\vec {P}}=m{\vec {g}}}, де
g

{\displaystyle {\vec {g}}} — прискорення, що надає тілу[ru] сила тяжіння, яке називається прискоренням вільного падіння