Скільки урану 235 витрачається на атомній станції потужністю 14 мвт протягом доби, якщо ККД

дорівнює 25%? Під час поділу одного ядра Урану виділяється енергія 200 МеВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.

Ответ:

Объяснение:

\eta = \dfrac {Pt}{E_0*N}= \dfrac{Pt}{E_0\dfrac{m}{m_0}} \Rightarrow m = \dfrac{Ptm_0}{\eta E_0} \\\\\\m = \dfrac{14*10^6*86400*235*1.67*10^{-27}}{0.25*200*10^{6}*1.6*10^{-19}} = 0.06~kg