Допоможіть, будь ласка, з вирішенням цієї задачі з фізики!!!!! Атомна станція потужністю 300 МВт

витратила 500 г Урану-235.Визнач час роботи станції за рахунок виділеної енергії, якщо ККД станції 30%.Уважати,що під час поділу одного ядра Урану виділяється 200 МеВ енергії ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Ответ:

Объяснение:

N = \dfrac{m}{m_0}\\E = NE_0 =  \dfrac{mE_0}{m_0}\\A = Pt \\\\\eta = \dfrac A E = \dfrac{Pt}{\dfrac{mE_0}{m_0}} \Rightarrow t = \dfrac{mE_0\eta}{m_0P} = \dfrac{0.5*200*10^6*1.6*10^{-19}*0.3}{235*1.66*10^{-27} * 300*10^6} = 41015~s