Під дією сили 10H пружина видовжилася на 0,5см. Чому дорівнює жорсткість пружини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

1) F = kx; k = F/x = 10 Н / 0,005 м = 2000 (Н/м)

Объяснение: