Срочно!! Даю 20 баллов При напрузі 110 В, підведеному до резистору, сила струму в ньому дорівнює

5А. Яка буде сила струму в резисторі, якщо напругу на ньому збільшити на 10 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Маруся.

Ответ:

5,45 А

Объяснение:

I = V/R

Подставляем, что в дано

5=110/R

R=22

Подставляем напряжение

I=120/22

I = 5,454545 = 5,45