Із якою швидкістю поширюється світло в прозорому середовищі, абсолютний показник заломлення якого

1,6?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева София.

n=1,6

c=3*10⁸ м/с

v-?

v=c/n=3*10⁸/1,6=1,875*10⁸ м/с

Відповідь: 1,875 * 10⁸ м/с