Імпульс тіла масою 60 г дорівнює 0 6 кг· м/с. яка його швидкість


Ответы на вопрос

Отвечает Ласкунов Сергей.

Ответ:

10 м/с

Объяснение:

p=mV

V=p/m=0,6/0,06=10 м/с

(60г=0,06кг)