Помогитееее срочноо плизз!!! Однорідний металевий циліндр об'ємом 50 см.куб. має масу 430 г.

Визначити густину металу. Встановити назву металу, з якого виготовлений циліндр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

8,6 г/см³ (латунь)

Объяснение:

m=430 г    V=50 см³    po=?

===

m=po*V

po=m/V=430/50=8.6 г/см³  (8600 кг/м³)

=========================