EPC джерела дорівнює 6 В. Якщо до затискачів джерела приєднати лампочку, то напруга на ній

дорівнюва- тиме 3 В. Якою стане напруга на затискачах джерела, якщо до нього приєднати дві такі самі лампочки,з'єднані: а) послідовно; б) паралельно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Максим.

Ответ:

Объяснение:

E = 6 В

U1 = 3 В

E = I1*R + I1*r

Ur = I1*r = E-U1 = 6-3 = 3 B

Ur = U1 = I1*R =I1*r

R=r  

последовательное соединение

E = (3R+R)*I2

6/4 = I2*R

напряжение на зажимах

U2 = I2*R*3 = 6*3/4 = 4.5 B

параллельное подключение

E = ((R/3)+R)*I3

E = 4*R*I3 /3

6*3/4 = I3*R

напряжение на зажимах

U2 = I3*R = 6*3/4 = 4.5 B