Який об’єм прісної води взяли з собою моряки, якщо після навантаження всіх бочок маса судна

збільшилася на 6 т? Масу бочок не враховувати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Ваня.

Дано:

Δm = 6000 кг

ρ води = 1000 кг/м³

V води - ?

Якщо після навантаження масса збільшилась на 6000 кг, то саме це - масса води.

Об'єм рідини визначається за формулою:

V = \dfrac{m}{\rho}\\V= \dfrac{6000}{1000} = 6

[V] = кг × м³/кг = м³

Відповідь: 6 м³