Срочно задача по фізиці !!!ОБОВ‘ЯЗКОВО ПИСАТИ З ДАНО!!! Який об'єм прісної води взяли з собою

моряки, якщо після навантаження всіх бочок маса судна збільшилася на 6,5 т? Масу бочок не враховувати. Відповідь подати в літрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Татьяна.

Відповідь:

Пояснення:

користуйтесь


Отвечает Конопляников Александр.

Ответ: 6500л

Объяснение:

Дано:

m=6,5т=6500кг

ρ=1000кг/м³

-----------------

V-?

m=ρ*V, где:

ρ-плотность воды;

V-объем воды

Отсюда:

V=m/ρ=6500/1000=6,5м³=6500л