УМОЛЯЮ!!! скільки теплоти потрібно затратити щоб 2кг льоду взятої при 0°С розплавити і одержану

воду нагріти до 40°С? Питома теплота плавлення льоду 3.32×10^5 Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.

Ответ:

Q=1 МДж

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг

t₁ = 0°С

t₂ = 40°C

λ = 3.32·10⁵ Дж/кг

c = 4200 Дж / (кг·°С)

___________

Q - ?

Плавимо лід:

Q₁ = λ·m = 3,32·10⁵· 2 = 664000 Дж або 664 кДж

Нагріваєм воду, получену з розтавшого льоду:

Q₂ = c·m·(t₂-t₁) = 4200·2·(40-0) = 336 000 Дж або 336 кДж

Сумарна кількість теплоти:

Q = Q₁+Q₂ = 664 + 336 = 1000 кДж або Q  ≈ 1 мДж