4.1. Визнач жорсткість пружини, до якої підвісили тягарець масою 400 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

m=400г=0,4кг

g=10м/с^2

x=1м

k-?

k=mg/x

k=0,4×10/1= 4